Eskihisar Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.

2000 yılında faaliyet vermeye başlayan Eskihisar Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. VW Binek, VW Ticarii markaları için satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini Havaalanı Yolu Yunus Emre Cad. No:1 Pursaklar / Ankara mevkinde hizmet vermektedir.

Eskihisar Otomotiv ile Ankara'da hayalinizdeki araca kolaylıkla sahip oluyor ve aracınızın bakım ve onarımlarını mümkün olan en kısa sürede yaptırabiliyorsunuz. Aracınızın onarımı için gerekli orijinal parçalar geniş lojistik imkanları sayesinde kısa sürede ulaşır. Sigorta ve Finans Hizmetleri ile ödeme koşullarınızı belirleyerek istediğiniz araca sahip olabilir ve sigorta hizmetinden yararlanarak aracınızı keyifle kullanabilirsiniz.

1 saatten az süren işlemler için yararlanabileceğiniz Ekspres Servis uygulaması sayesinde birçok işleminiz için beklemek zorunda kalmazsınız. Sunulan Yerinden Alım Yerine Teslim Hizmetiyle istediğinizde Eskihisar Otomotiv tarafından aracınız bulunduğu noktadan alınarak, servis işlemleri yaptırılır ve istediğiniz noktaya teslim edilir. 7 gün 24 saat yararlanabileceğiniz Acil Yol Yardım Hizmeti ile yolda kaldığınızda kimi arayacağınızı bilirsiniz.

VW Binek ve VW Ticari Araçlar hakkında bir çok bilgi ve deneyim için Lütfen Tıklayınız sizi Eskihisar Otomotiv'e ait sayfamıza yönlendireceğiz.